Donnybrook

Oleme nüüdseks juba kaks nädalat elanud väikeses linnas nimega Donnybrook. Tulime siia taas farmitööd tegema. Algul elasime väikeses hostelis koos kaheksa backpackeriga aga nädal tagasi sai renoveerimisega valmis pisem hostelile kuuluv maja, kuhu koos teise eestlaste paariga kolisime. Siin on meil suur aed ja kanad!!! Ehk saame tasuta mune.

Tööd saime seekord küll sama firma all, aga erinevad ametid. Mina olen laos, pakin õunu ja pirne, Alek on õues ja kärbib pirnipuid.

Plaan ei ole siia väga pikaks ajaks jääda, sest meid on lõuna pool juba järgmine töö ootamas. See peaks algama millalgi oktoobris.

Värsked kodukanade munad on tunduvalt paremad kui poe munad, ja nii kollased. Hommikune omlett on palju maitsvam.

Honeymoon Pool

Ma saan töölt iga päev puuvilja kaasa võtta, niiet me ostsime Targetist 13 dollariga (10€) blenderi, et saaks smuutisid teha.

Black Diamond Lake

Esimene järv, kuhu me Austraalias jõudnud oleme. See vesi oli nii ilus ja helesinine. Tegelikult olid igal pool sildid, et seal ei tohiks käia, et taimed saaksid uuesti tagasi kasvada, aga me juba olime sinna sõitnud ega tahtnud kohe ära minna, niiet jäime ikka paariks tunniks päevitama. Seal ei olnud peale meie mitte ühtegi inimest, mis oli eriti mõnus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s